Organigrama

Fundazioaren Patronatua

Fundazioaren Patronatua


Presidentea

Juan Carlos Elizalde Espinal, Gasteizko gotzaina

Lehen Presidenteordea

Vicente Marcuello Navarro, Jesusen Lagundiaren ordezkaria

Bigarren Presidenteordea

Ramiro Gonzaléz Vicente, Arabako Diputatu Nagusia

Hirugarren Presidenteordea

Jon Urresti García, Vital Kutxako lehendakaria

Batzordekideak

Diego Bande Cordero, Gasteizko Elizbarrutiko ordezkaria
Carlos García Llata, Gasteizko Elizbarrutiko ordezkaria
Idoia Ruiz de Gordoa Fernández de Jauregui, Gasteizko Elizbarrutiko ordezkaria
Laura Fernández de Carranza Ugarte, Gasteizko Elizbarrutiko ordezkaria
Ricardo Angulo Olózaga, Jesusen Lagundiaren ordezkaria
Cristina González Calvar, Arabako Foru Aldundiko ordezkaria
José Antonio Abarca Cañadas, Vital Fundazioko ordezkaria
Gorka Urtarán Aguirre

Idazkaria

Virginia Ruiz de Luzuriaga

Patronatuko Batzorde Betearazlea

Patronatuko Batzorde Betearazlea


Presidentea

Diego Bande Cordero

Idazkaria

Ricardo Angulo Olózaga

Batzordekideak

Laura Fernández de Carranza Ugarte
Vicente Marcuello Navarro, SJ.
José Antonio Abarca Cañadas

Zuzendaritza Batzordea

Zuzendaritza Batzordea


Zuzendari Orokorra

José Ignacio Eguizábal Escribano

Titulartasuna

Diego Bande Cordero

LH, OLH eta EP-ko Zuzendaria

Xabier López De Santiago

DBHko Zuzendaria

Hegoi Urcelay Gaona

Batxilergoko Zuzendaria

Pedro Rodríguez Telleria

Identitate eta Misioko Zuzendaria

Mila Álvarez de Eulate Guergue

Gerentzia

Laura Fernández de Carranza Ugarte

Idazkaritza Orokorra

Teresa Barcenilla Barcenilla

Zuzendaritza Orokorra

Zuzendaritza Orokorra


José Ignacio Eguizábal Escribano

Kanpoko Komunikazioko Koordinazioa

Aitor Buendía Pérez

Dbhko Zuzendaritza

Dbhko Zuzendaritza


Hegoi Urcelay Gaona

Arriaga DBH Koordinazioa

Jon Ander Gorbea Ibáñez de Garayo

Jesús Obrero DBH1 Koordinazioa

Alba Estrada Santiago

Jesús Obrero DBH2 Koordinazioa

Idoia Pérez de Nanclares Pinedo

Nieves Cano DBH Koordinazioa

David Benito Domínguez

Batxilergoko Zuzendaritza

Batxilergoko Zuzendaritza


Pedro Rodríguez Telleria

Jesús Obrero BATX 1 Koordinazioa

Gorka Aguirre Aguirre

Jesús Obrero BATX 2 Koordinazioa

Elvira Vigo Riveira

Nieves Cano BATX Koordinazioa

Iñaki Resa Ajamil

LHko Zuzendaritza

LHko Zuzendaritza


Xabier López De Santiago

LANBIDE HEZIKETAKO ARDURADUNAK

  • Arriaga LH Arduraduna

    José Ignacio Ocáriz Sáenz de Viteri

  • Molinuevo LH Arduraduna

    Mikel Aguirre Moraza

  • Nieves Cano LH Arduraduna

    Igor Madariaga Gallastegui

  • Mendizorrotza LH Arduraduna

    Rodolfo Villate Ruiz de Gordejuela

  • Jesús Obrero LH Arduraduna

    Ángel Martínez de Zuazo Ortíz de Landaluce

  • LH DUALA+LPko Arduraduna

    Jon Fernández Alday

  • Oinarrizko Lanbide Heziketako Arduraduna

    Luis Miguel Berrueco Saénz de Samaniego

LAN ARLOKO KOORDINATZAILEAK

  • LAK Ostalaritza eta Turismoa

    Rodolfo Villate Ruiz de Gordejuela

  • LAK Kimika eta Ingurumena

    Eduardo Ochoa de Aspuru Gutiérrez

  • LAK Mantentze eta Automozioa

    Asier Abarka Azkunaga

  • LAK Informatika eta Komunikazioak

    Eva Ugarte Madinabeitia

  • LAK Osasungintza

    Melania Rosique Sola

  • LAK Zerbitzu Sozio-kulturalak

    Josune Lekuona López de Robles

  • LAK Irudi Pertsonala

    Sorkunde Ciarrusta Bilbao

  • LAK Administrazio eta Marketina

    Pedro Sáez de Castillo Garcia

  • LAK Elektrizitate eta Elektronika

    Iker Pesquera Casado

  • LAK Fabrikazio Mekanikoa

    Aitor García de Andoin Sáenz de Eguilaz

  • LAK Zeharkakoak eta Ekintzailetasuna

    Iván Ramírez Arregui

LANERAKO PRESTAKUNTZAKO ARDURADUNAK

  • Enplegurako Heziketa-arduraduna

    Javier Pozo Ochoa

  • Enplegurako Heziketa-laguntza

    Silvino Arcauz Albizu

  • Arriaga LP Koordinazioa

    José Antonio Fernández Gallardo

  • Molinuevo LP Koordinazioa

    Silvino Arcauz Albizu

  • Nieves Cano LP Koordinazioa

    Rafael Villén Juarez

  • Mendizorrotza LP Koordinazioa

    Rodolfo Villate Ruiz de Gordejuela

  • Jesús Obrero LH Koordinazioa

    Roberto Calleja Martínez

Identitate Eta Misioko Zuzendaritza

Identitate eta Misioko Zuzendaria


Mila Álvarez de Eulate Guergue

ORIENTABIDEA

  • Tutoretza-Ekintza eta Orientazio Akademiko-Profesionalerako Koordinazioa

    Aiti Miranda Lamarca

  • Barnekotasun Heziketarako Koordinazioa

    Jose Angel Bacete

  • Aniztasunaren Arretarako Koordinazioa

    Aiala Sáez de Vicuña Berasategui

BERDINTASUNA

  • Berdintasunerako Koordinazioa

    Pedro Sáez de Castillo García

PASTORALA

  • Koordinazio Pastorala DBH

    Diego Bande Cordero

  • Koordinazio Pastorala Batxilerra

    Oscar Susaeta Racero

  • Koordinazio Pastorala LH

    Diego Abellan Saenz del Castillo

JUSTIZIA ETA SOLIDARITATEA

  • Justizia eta Elkartasunerako Koordinazioa

    Mila Alvarez de Eulate Guergue

PARTE-HARTZEA ETA IKASLEEN GAIAK

  • Parte-hartze eta Ikasleen Gaietarako Koordinazioa

    Jessica Barbero Álvarez

  • Gizarte-Boluntariotzarako Koordinazioa

    Jessica Barbero Álvarez

  • Curriculumetik kanpoko Kirol eta Kulturarako Koordinazioa ARR eta NC

    Joseba Albisu Arocena

  • Curriculumetik kanpoko Kirol eta Kulturarako Koordinazioa JO

    José Ramón Iñarga Etxeberria

PERTSONEN GARAPENA ETA ERAKUNDEAREN KULTURA

  • Pertsonen Garapen eta Kultura-Antolakuntzarako Koordinazioa

    Montserrat García Argote

Gerentzia

Gerentzia


Laura Fernández de Carranza Ugarte

GESTIO SISTEMAK

  • Kudeaketa-Sistemeko Koordinatzailea

    Verónica García Ortiz de Landaluce

  • Ingurumen Koordinazioa

    Eduardo Ochoa Aspuru Gutiérrez

AKTIBOAK ETA BALIABIDEAK

  • Aktibo eta Baliabidetako Koordinazioa

    Iñigo Astudillo Zorrilla

  • Mantenuko Koordinazioa

    Unai Bastida de Jesús

  • Garbiketako Koordinazioa

    María Trinidad Guapo

ADMINIZTRARITZA ETA FINANTZAK

  • Administrazio eta Finantzetako Koordinazioa

    Elixabete Fernández Enríquez

LAN HARREMANAK

  • Lan Harremanetako Koordinazioa

    Delia Faces Ansotegui

CAMPUSETAKO KOORDINAZIOA

  • ARRIAGA Campusetako Koordinazioa

    Anhai Atienza Pedrosa

  • MOLINUEVO Campusetako Koordinazioa

    Nekane Miguel Ircio

  • NIEVES CANO Campusetako Koordinazioa

    Laura Goenaga Guinea

  • MENDIZORROTZA Campusetako Koordinazioa

    Rodolfo Villate Ruiz de Gordejuela

  • JESÚS OBRERO Campusetako Koordinazioa

    Ana Belén Galindo Martín